Loading...
Rocket Singh: Salesman of the Year me titra shqip

Rocket Singh: Salesman of the Year

Harpreet Singh Bedi sapo ka mbaruar universitetin dhe notat e tij jane pak zhgenjyese por kjo gje nuk e ndaloi ate te enderonte per nje karriere te mire. Historia tregon perpjekjet e te riut per te plotesuar kerkesat e profesionit nje here sipas menyres profesionale dhe nje here sipas zemres se tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=MHsLll6XYBs
Zhanri Komedi, Drame,
Aktorët Gauhar Khan, Ranbir Kapoor, Prem Chopra,
Shikime 17,176
Imdb

Komente