Loading...
Ready me titra shqip

Ready

Filmi tregon nje histori ngaterimi identiteti i cili krijon nje dashuri te re. Nje djale dhe familja e tij thurrin nje plan si te fitojne zemren e nje vajze dhe te te afermve te saj ziliqare.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=6ib1KUNMZAw
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Salman Khan, Asin, Paresh Rawal,
Shikime 69,262
Imdb

Komente