Loading...
Ram Leela me titra shqip

Ram Leela

Ram dhe Leela ,dashuria ,deshira dhe drama e tyre e mevonshme.Nje pershtatje moderne e vepres se William Shakespeare Romeo & Juliet.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=StphRCLkx6Q
Zhanri Drame, Muzikal, Romance,
Aktorët Richa Chadda, Sharad Kelkar, Supriya Pathak, Ranveer Singh, Deepika Padukone,
Shikime 65,700
Imdb

Komente