Loading...
Raja me titra shqip

Raja

Një djalë i ri (Sanjay Kapoor) takohet dhe bie në dashuri me vajzën (Madhuri Dixit) që ai do martohej para shumë vitesh.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=oLuSKC6q7dk
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Sanjay Kapoor, Madhuri Dixit, Mukesh Khanna, Dalip Tahil, Rita Bhaduri, Mushtaq Khan,
Shikime 35,087
Imdb

Komente