Loading...
Raja Rani me titra shqip

Raja Rani

John dhe Regina jane detyruar te martohen me njeri tjetrin dhe kjo ju ka sjelle nje jete me probleme pasi ato nuk mund te harrojne te shkuaren e tyre. Gjerat marrin kthese kur ato mesojne tragjedite qe u kane ndodhur ne te shkuaren njeri tjetrit.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=wZm38_0aIXk
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Jai, Arya, Nayanthara,
Shikime 14,203
Imdb

Komente