Loading...
Raees  me titra shqip

Raees

Duke kritikuar perdorimin e alkolit dhe te droges ne Gujarat ky film tregon historine e nje kontrabandisti alkoli biznesi te cilit sfidohet nga nje polic i fort,

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=J7_1MU3gDk0
Zhanri Aksion, Krim, Drame,
Aktorët Shah Rukh Khan, Nawazuddin Siddiqui, Mahira Khan,
Shikime 42,683
Imdb

Komente