Loading...
Race Gurram me titra shqip

Race Gurram

Ram dhe lakshman jane vellezer. Ram eshte nje djal i sinqerte i cili ka deshire te behet polic i ndershem. Lakshman (Lucky) eshte nje djale i cili e pelqen jeten e tij. Ram Dhe lucky gjate gjithe kohes kane zenka me njeri tjetrin. Siva Reddy eshte nje kriminel qe do te behet politikan. Ram mbledh prova kunder Siva Reddy dhe Lucky pa qellim i humbet te gjitha ato. Pjesa tjeter e historise eshte mes gares se Lucky-t dhe Siva Ready.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=33pMNv6k6bA
Zhanri Aksion, Komedi, Romance,
Aktorët Allu Arjun, Shruti K. Haasan, Ravi Kishan, Saloni Aswani,
Shikime 66,751
Imdb

Komente