Loading...
Raaz Reboot me titra shqip

Raaz Reboot

Seria e katert e horrorit qe zbulon sekretet, misterin dhe brishtesine e njeriut.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=V496LGfxr38
Zhanri Horror, Mister, Romance,
Aktorët Trupti Agarwal, Gaurav Arora, Ashwath Bhatt, Emraan Hashmi,
Shikime 17,929
Imdb

Komente