Loading...
Raabta me titra shqip

Raabta

Ne 2017 Shiv dhe Saira bien ne dashuri me njeri tjetrin dhe jane te pandashem . Por Saira takohet me nje te dashur te rimisheruar nga nje jete e meparshme i cili eshte i vendosur qe ta bej per vete.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=YXjYfpqg8Z0
Zhanri Komedi, Drame, Mister,
Aktorët Deepika Padukone, Kriti Sanon, Sushant Singh,
Shikime 44,890
Imdb

Komente