Loading...
Qaidi Band me titra shqip

Qaidi Band

Disa te burgosur krijojne nje grup muzikor.Ndersa popullariteti i tyre shtohet ata nepermjet muzikes protestojne per autoritet e burgut dhe sistemin gjyqesor.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=iNsWY4MbQM8
Zhanri Drame, Muzikal,
Aktorët Aadar Jain, Anya Singh, Mikhail Yawalkar,
Shikime 6,898
Imdb

Komente