Loading...
Pyaar Impossible me titra shqip

Pyaar Impossible

Nje komedi romantike ku nje djale i thjeshte dhe vajza me e bukur ne kolegj lidhen se bashku nga nje kthese e fatit. Poshte te gjitha mundesive , fillon nje histori dashurie e pamundur.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=gPvuZ329qE0
Zhanri Romance, Komedi,
Aktorët Rahul Vohra, Dino Morea, Priyanka Chopra, Uday Chopra,
Shikime 45,426
Imdb

Komente