Loading...
Purani Jeans me titra shqip

Purani Jeans

Sidharth, shoku i tij Sam dhe grupi i tyre i shokeve zbulojne lidhjet e miqesise dhe dashurise pas shume kohesh .

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Ht0Nj0oxsFo
Zhanri Drame,
Aktorët Raghav Raj Kakker, Sammy Durrani, Kashika Chopra, Param Baidwaan, Rati Agnihotri,
Shikime 31,979
Imdb

Komente