Loading...
Pokiri me titra shqip

Pokiri

Pandu eshte nje vrases me pagese dhe do pranoj cdo oferte nese shuma qe i ofrohet eshte e mire.Policia e do ate epr informacion ndersa kriminelet duan qe ai tu mbyll gojen kundershtareve.Askush nuk e njeh ate.Vetem pandu e di identitetij e tij te vertete dhe nuk ka plan qe tia tregoj njeriu.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=rdIwjSBIW4w
Zhanri Aksion,
Aktorët Mahesh Babu, Ileana, Prakash Raj,
Shikime 43,311
Imdb

Komente