Loading...
Pk me titra shqip

Pk

Nje i huaj ne nje qytet ben pyetje qe askush me pare nuk i ka bere. I njohur nga inicialet P.K , pyetjet dhe kurioziteti femijeror do te dergojne ate ne nje udhetim te dashurise , te qeshjes dhe te braktisjes.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=82ZEDGPCkT8
Zhanri Drame, Mister, Komedi,
Aktorët Aamir Khan, Anushka Sharma, Sanjay Dutt, Boman Irani,
Shikime 46,063
Imdb

Komente