Loading...
Piku me titra shqip

Piku

Një shofer taksie (Irrfan Khan) njihet me një baba te sëmurë (Amitabh Bachchan) dhe me vajzën e tij (Deepika Padukone) teksa ai i drejton ata për në Kalkuta.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=oeiKUlUUNQ8
Zhanri Drame, Komedi,
Aktorët Amitabh Bachchan, Deepika Padukone, Irrfan Khan,
Shikime 34,061
Imdb

Komente