Loading...
Patel Ki Punjabi Shaadi me titra shqip

Patel Ki Punjabi Shaadi

Nje komedi e cila tregon per dy familje nje nga Gujarati dhe tjetra nga Punjabi si dhe perplasjen ndermjet dy kulturave te ndryshme.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=yhd-G_DwhJc
Zhanri Komedi,
Aktorët Rishi Kapoor, Paresh Rawal, Vir Das,
Shikime 10,072
Imdb

Komente