Loading...
Paheli me titra shqip

Paheli

Filmi tregon nje histori dashurie mbinatyrore reth nje fantazme dhe nje vajze te sapomartuar.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=nZRgBAJcJCk
Zhanri Romance,
Aktorët Shah Rukh Khan, Anupam Kher, Rani Mukerji, Amitabh Bachchan, Naseeruddin Shah, Sunil Shetty, Juhi Chawla,
Shikime 45,934
Imdb

Komente