Loading...
Padmaavat me titra shqip

Padmaavat

Ne periudhen e mesjetes mbreteresha Padmavati e martuar me nje mbret fisnik jeton e lumtur ne nje keshtjell por kur nje sulltan ambicioz zbulon per bukurin e saj ai fiksohet pas saj dhe do ta bej per vete mbretereshen.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=X_5_BLt76c0
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Deepika Padukone, Ranveer Singh, Shahid Kapoor,
Shikime 11,870
Imdb

Komente