Loading...
One Night Stand me titra shqip

One Night Stand

Ky eshte nje film i cili flet per Urvil Raisingh dhe Celina te cilet takohen ne nje rast dhe kalojne nje nate te paharrueshme bashk dhe kthehen te jetojne jetet e tyre.Urvilin e ndjekin kujtimet e Celines.Ajo qe do te ndodh eshte nje drame e cila tregon se ne cshoqeri hipokrite jetojme .

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=SZW-LQeQsmI
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Sunny Leone, Tanuj Virwani, Khalid Siddqui,
Shikime 36,096
Imdb

Komente