Loading...
One 2 Ka 4 me titra shqip

One 2 Ka 4

Javed dhe Ajay jane pjestare te forcave policore qe luftojne trafikun e droges. Qellimi i tyre kryesor eshte arrestimi i famekeqit KKV. Pas shume perpjekjesh ato arrijne ta arrestojne po KVV me lidhjet e tij te forta del i pafajshem ne gjygj. Ketu fillon drama ,tragjedia,lufta dhe sigurisht dashuria.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=2ZeqMRmv8Wg
Zhanri Drame, Komedi, Aksion,
Aktorët Dilip Joshi, Nirmal Pandey, Jackie Shroff, Juhi Chawla, Shah Rukh Khan,
Shikime 52,844
Imdb

Komente