Loading...
Once Upon A Time In Mumbai 2 me titra shqip

Once Upon A Time In Mumbai 2

Filmi tregon historine e Shoaib , nje krimineli i cili e rriti pushtetin e tij duke vrare udheheqesin e tij dhe zgjeroi perandorine e tij me ndihmen e mikut te tij me te mire Javed.Ndersa vizitonte zonen ku ai u rrit ai takon Aslam-in i cili me vone behet mbrojtja e tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=dj9UXzyDsOA
Zhanri Krim, Aksion, Drame,
Aktorët Akshay Kumar, Sonakshi Sinha, Imran Khan,
Shikime 59,482
Imdb

Komente