Loading...
Oh My Friend me titra shqip

Oh My Friend

Chandu (Siddharth) dhe Siri Chandana (Shruthi Haasan) jane dy shoke te ngushte qe ne femijeri.Ato te dy u rriten si nje person i vetem . Gjerat filluan te ndryshojne kur ne jeten e tyre futet Ritu Sharma (Hansika Motwani) .Chandu bie ne dashuri me ritu sharman dhe siri eshte ne prag te marteses me Udayn i cili jetonte ne amerike. Problemet fillojne kur Siri dhe Uday mendojne se Siri dhe Chandu nuk jane vetem shoke . Shoqeria apo dashuria , kush do te fitoj ne fund ?

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=srvtcq-kDb0
Zhanri Romance,
Aktorët Shruti K. Haasan, Siddharth, Hansika Motwani, Navdeep,
Shikime 36,069
Imdb

Komente