Loading...
O Kadhal Kanmani me titra shqip

O Kadhal Kanmani

Adhi nje djale shum i lumtur dhe me fat u perball me nje vajze me energji Tara dhe ra ne dashuri .Te dy palet urrenin martesen,kshtuqe pas flirtimit me njeri tjtrin ata vazhduan nje lidhje se bashku , dhe ata me vone duhej te ju pergjigjeshin pytjes te madhe se a te vazhdojn per diqka me shum apo jo

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=2mBG4vlhcCc
Zhanri Romance,
Aktorët AR. Rahman, Mani Ratnam,
Shikime 91,224
Imdb

Komente