Loading...
Noor me titra shqip

Noor

Noor eshte nje gazetare e cila ben nje jete normale mes punes dashurise dhe jetes personale por jeta e saj merr nje kthes tjeter kur ajo merret me nje ceshtje investigative.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=DHuM6C6EyXE
Zhanri Komedi, Drame,
Aktorët Sonakshi Sinha, Sunny Leone, Purab Kohli,
Shikime 16,960
Imdb

Komente