Loading...
Ninnu Kori  me titra shqip

Ninnu Kori

Dy te dashuruar Pallavi dhe Uma ndahen nga rrethanat Por takohen pas disa vitesh kur Pallavi ehste i martuar dhe i lumtur me dike tjeter.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Ia6EXfqKiV4
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Nani, Nivetha Thomas, Aadhi Pinisetty,
Shikime 18,832
Imdb

Komente