Loading...
Nimir me titra shqip

Nimir

Selvam eshte nje fotograf i cili ka nje studio ne nje qytet te vogel dhe jeta e tij ndryshon prej nje incidenti dhe prej asaj dite ai betohet se sdo te vesh me shapka.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Us4SdcEh--4
Zhanri Komedi, Drame,
Aktorët M.S. Bhaskar, Mahendran, Parvathy Nair,
Shikime 8,233
Imdb

Komente