Loading...
Night me titra shqip

Night

Shab eshte historia e disa personazheve qe kerkojne lumturine dhe dashurine ne nje qytet te ftohte dhe te eger.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ALheOmmqk3Q
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Ashish Bisht, Simon Frenay, Areesz Ganddi,
Shikime 11,593
Imdb

Komente