Loading...
Naayak me titra shqip

Naayak

Nje djale i ri dhe nje person i ngjashem me te bashkohen per te luftuar padrejtesite ne vend.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=fRIcLZLv3uk
Zhanri Drame, Aksion, Romance,
Aktorët Amala Paul, Ram Charan, Kajal Agarwal,
Shikime 151,271
Imdb

Komente