Loading...
My Name Is Khan me titra shqip

My Name Is Khan

Nje burre amerikan musliman qe vuan nga semundja e Asperger merr nje ftese per te bere nje bisede serioze me Presidentin, dhe fillon nje udhetim duke pershkuar të gjithe vendin.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=JEpqz33vKus
Zhanri Drame, Thriller, Romance,
Aktorët Benny Nieves, Kenton Duty, Katie A. Keane, Kajol, Shah Rukh Khan,
Shikime 32,924
Imdb

Komente