Loading...
Mubarakan me titra shqip

Mubarakan

Karan dhe Charan jane dy vellezer binjak me karaktere te ndryshme .

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=aYXNMaBQrwU
Zhanri Komedi, Familje, Romance,
Aktorët Anil Kapoor, Arjun Kapoor, Ileana D'Cruz,
Shikime 24,747
Imdb

Komente