Loading...
Mr Perfect me titra shqip

Mr Perfect

Vicky (Prabhas) beson se personat duhet te jene vetvetja gjate nje lidhje dhe nuk duhet te ndryshojne per shkak te partnerit.Vicky dhe Priya (Kajal Agarwal) jane shoke femijerie dhe prinderit e tyre duan ti martojne me njeri tjetrin . Vicky nuk eshte dakord me kete sepse ajo mund te sakrifikoj cdo gje te sajen per ate.Nderkohe Vicky bie ne dashuri me Maggy nje vajze e cila ka te njejtin stil jetese si Vicky.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=PWH1Y8M52pY
Zhanri Aksion, Drame, Romance,
Aktorët Tapsee Pannu, Prabhas, Kajal Aggarwal,
Shikime 64,723
Imdb

Komente