Loading...
Mr Airavata me titra shqip

Mr Airavata

NJe fermer i zakonshem behet polic per te ndihmuar njerezit ne nevoje, te luftoje korrupsionin dhe ne fund te marre hak per vrasjen e motres se tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=NkOqXeIm1V8
Zhanri Aksion,
Aktorët Darshan Thoogudeep, Urvashi Rautela, Prakash Raj,
Shikime 30,974
Imdb

Komente