Loading...
Monchora me titra shqip

Monchora

Nje drame romantike e mbushur me personazhe te shumellojshem dhe nje aluzion misteri tipik te Saradindu Bandyopadhyay. Filmi tregon historine e nje hajduti te luajtur nga Abir Chatterjee

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=6hym-xDQl1I
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Paran Banerjee, Raima Sen, Abir Chatterjee,
Shikime 18,342
Imdb

Komente