Loading...
Mission Kashmir me titra shqip

Mission Kashmir

Nje oficer policie adopton djalin dhe te vetmin e mbijetuar te nje familje te cilen ai e masakroi gjate ndjekjes se nje terroristi. Pas disa kohesh djali meson se cfare kishte bere njerku i tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=dHXOdL7SMuA
Zhanri Drame, Thriller,
Aktorët Jackie Shroff, Sonali Kulkarni, Preity Zinta, Hrithik Roshan, Sanjay Dutt,
Shikime 66,968
Imdb

Komente