Loading...
Mirror Game me titra shqip

Mirror Game

Ky film flet per jeten e profesorit Jay Verma i cili po deshton si ne jeten personale ashtu dhe ne ate profesionale derisa nje student i tij i kerkon qe ta ndihmoje me nje teze.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=POAOWFWJsnM
Zhanri Krim, Mister, Thriller,
Aktorët Parvin Dabas, Dhruv Bali, Pooja Batra,
Shikime 5,028
Imdb

Komente