Loading...
Mirchi me titra shqip

Mirchi

Jai bie ne dashuri me Manasan ne itali .Ajo i thote Jai-t qe familja e saj dhe nje familje ne palnadu po tregohen te pameshirshme ndaj njera tjetres. Jai mendon qe dikush mund ta pushtoj boten me dashuri dhe jo me lufte. Ai shkon ne fshatin e Manasa me nje pretekst tjeter dhe arrin te ndryshoje sjelljen e ashper te pjestareve te familjes se saj.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=U47O1YVYTlQ
Zhanri Drame, Aksion,
Aktorët Satyaraj, Richa Gangopadhyay, Anushka Shetty, Prabhas,
Shikime 23,464
Imdb

Komente