Loading...
Meri Nimmo me titra shqip

Meri Nimmo

Kjo eshte historia e Nimmo e cila do te martohet se shpehti dhe shokut te saj te vogel i cili e pelqen ate.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=nC4eG8rifPQ
Zhanri Drame,
Aktorët Karan Dave, Shalini Pandey, Anjali Patil,
Shikime 5,605
Imdb

Komente