Loading...
Mere Dad Ki Maruti me titra shqip

Mere Dad Ki Maruti

Tej deshiron qe ti dhuroj vajzes se tij dhe dhendrit nje makine Maruti Ertiga ne diten e tyre te dasmes.Ndersa behen pregatitjet e dasmes djali i Tej , Sameer deshiron ti bie ne sy nje vajze te quajtur Jazzleen dhe per kete ai perdor makinen e re te cilen e humbet.Kjo e ben Sameerin dhe shokun e tij te ngushte te thurin shume genjestra per te shpetuar nga furia e babait te tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=lmdQysLHeLU
Zhanri Komedi,
Aktorët Saqib Saleem, Rhea Chakraborty, Ram Kapoor,
Shikime 23,571
Imdb

Komente