Loading...
Mera Target me titra shqip

Mera Target

Ram Baby (Pawan Kalyan) zoteron nje garazh dhe eshte nje melanin. Por ai eshte ndryshe kur ka te beje me padrejtesite dhe nuk heziton te veproje si nje qytetar i pergjegjshem. Shpejt veprimet e tij biejn ne syte e nje personi te medias Ganga (Tamannah) e cila e sjell ate tek kanali TV dhe i jep nje pune si gazetar. Ndersa Rana (Prakash Raj) eshte nje minister dhe babai i tij (Kota) eshte lideri i nje partie kundershtare. Te dy komplotojne per te rrenuar qeverine. Disa situata bejne qe Rana te perballet me Ram Babu. Cfare ndodh me tej me ta?

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=RdQdgX84epQ
Zhanri Aksion, Drame,
Aktorët Pawan Kalyan, Tamannaah Bhatia, Prakash Raj, Ali, Brahmanandam, Kriti Kharbanda, Srinivasa Rao Kota,
Shikime 29,396
Imdb

Komente