Loading...
Mausam me titra shqip

Mausam

Nje lufte, konfliktet fetare dhe keqkuptimet krijojne pengesa per nje cift te besimeve te ndryshme.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=cILw5BlRk9I
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Shahid Kapoor, Sonam Kapoor, Anupam Kher,
Shikime 18,508
Imdb

Komente