Loading...
Masss me titra shqip

Masss

Pas nje aksidenti qe i rezikoi jeten , nje person zbulon se mund te komunikoj me te vdekurit dhe duhet te vendose nese do te veproje sipas keshillave te tyre.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=8uhmhTwPPTg
Zhanri Horror, Komedi,
Aktorët Parthiban, Suriya, Nayanthara,
Shikime 33,790
Imdb

Komente