Loading...
Masaan me titra shqip

Masaan

Katër jetë kryqëzohen në lumin Ganges, një djalë i shtresës së ulët i dashuruar, një bijë fajtore për një marrëdhënie seksuale që përfundon në tragjedi, një baba i paaftë me shumë pak moral të mbetur dhe një fëmijë që dëshiron shumë një familje duan shumë të largohen nga moralet e një qyteti të vogël.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=IVZzYa0MxM8
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Vicky Kaushal, Richa Chadda, Sanjay Mishra,
Shikime 24,353
Imdb

Komente