Loading...
Main Prem Ki Diwani Hoon me titra shqip

Main Prem Ki Diwani Hoon

Familja kapoor jane indian shume te pasur qe jetojne ne indi dhe duan qe vajza e tyre e madhe Sanjana te martohet me nje biznesmen indian-amerikan i quajtur prem . Pas disa keqkuptimesh Prem dhe Sanjana bien ne dashuri me njeri tjetrin.Tragjedia mbi familjen kapoor fillon kur ato kuptojne qe Prem nuk ishte personi biznesmen . Si do ndikoj ky lajm te Sanjana pasi ajo i ka dhuruar zemren Prem-it qe nuk ishte biznesmen.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=zfLDNqib4jI
Zhanri Muzikal, Drame, Romance,
Aktorët Hrithik Roshan, Kareena Kapoor, Abhishek Bachchan,
Shikime 62,251
Imdb

Komente