Loading...
Main Aur Charles me titra shqip

Main Aur Charles

Takojeni njehere dhe jeta juaj do te ndryshoje pergjihtmone.Filmi zhvillohet rreth Charlit , nje burre mashtrues egnimatik dhe nje vrases i pashpirte . dhe jetet qe ai prek me sharmin e tij dhe personalitetin e mistershem .

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=wOF9MlEOfuE
Zhanri Aksion, Krim, Biography,
Aktorët Richa Chadha, Dijana Dejanovic, Vinayak Dubey, Randeep Hooda,
Shikime 18,747
Imdb

Komente