Loading...
Madaari  me titra shqip

Madaari

Nje njeri i quajtur Nirmal humbet familjen e tij ne nje shkaterrim te krijuar nga njeriu ai nis nje udhetim per te gjetur pergjigje si dhe per te kerkuar llogari gje e cila e ben qe ai te kerkoj hakmarrje.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=j4s3JmLGLCA
Zhanri Aventure, Krim, Drame,
Aktorët Irrfan Khan, Jimmy Shergill, Vishesh Bansal,
Shikime 16,760
Imdb

Komente