Loading...
Love Per Square Foot me titra shqip

Love Per Square Foot

Love Per Sq Ft tregon per historine rinise te sotme ku si motiv primar ka gjetjen e dashurise dhe te nje shtepie.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=2I_eypETmKo
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Vicky Kaushal, Angira Dhar,
Shikime 9,643
Imdb

Komente