Loading...
Loukyam me titra shqip

Loukyam

Eshte nje komedi romantike mes nje djali dhe nje vajze. Venky (Gopichand ) rremben te dashuren e shokut per ta shpetuar nga martesa e pa deshiruar, por,ne te vertet ajo eshte kunata e tij, pasi ai bie ne dasuri me motren e saj Chandu (Rakul Preet Singh) nje femer prepotente

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=SEWIQLFbha8
Zhanri Aksion, Romance,
Aktorët Raghu Babu, Brahmanandam, Chandramohan, Tottempudi Gopichand, Hamsa Nandini,
Shikime 45,680
Imdb

Komente