Loading...
Lipstick Under My Burkha me titra shqip

Lipstick Under My Burkha

Filmi tregon ngjarjet e jeteve sekrete te kater femrave te cilat jane ne kerkim te lirise se tyre. Megjithese te mbytura dhe te bllokuara ne botet e tyre, keto kater femra plotesojne deshirat e tyre permes kurojos dhe rebelimit te fshehte.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=EpHqeHF8NM0
Zhanri Komedi, Drame,
Aktorët Aahana Kumra, Ratna Pathak Shah, Konkona Sen Sharma,
Shikime 10,863
Imdb

Komente