Loading...
Lekar Hum Deewana Dil me titra shqip

Lekar Hum Deewana Dil

Historia Dinoo dhe Karishma te cilet martohen ne Goa dhe largohen per ne pjeset e brendeshme te Indise pasi kane frike se prinderit e vajzes do ta martojne me nje djal tjeter.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ZV2knGdIJNI
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Armaan Jain, Deeksha Seth, Nikita Dutta,
Shikime 31,945
Imdb

Komente