Loading...
Lai Bhaari me titra shqip

Lai Bhaari

Sumitra udheton per ne Pandharpur per te gjetur nje fije shprese pasi Sangram vrau bashkeshortin , djalin e saj dhe i mori biznesin e tyre

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=SuYP1viwc3M
Zhanri Aksion, Drame,
Aktorët Radhika Apte, Tanvi Azmi, Genelia D'Souza, Riteish Deshmukh, Sharad Kelkar, Salman Khan,
Shikime 39,787
Imdb

Komente